Hakkımızda | Samsung CCTV Sistemleri - Türkiye

Hakkımızda

 

"SamsungCctvSistemleri.com" bir Murich Teknoloji Ltd. Şti. kuruluşudur.

     Sektördeki 15 yıllı aşkın tecrübesi ve bilgi birikimiyle siz değerli müşterilerine en güvenilir güvenlik ve mühendislik hizmetleri sunmaktadır. Temsilciliğini üstlendiği markaların stratejik ortağı olarak, en güncel teknolojiler ile sorumluluğunu aldığı projelerin hayata geçmesinde büyük rol oynamaktadır. 

    Murich Teknoloji gelişime ve yeniliklere açık genç ve dinamik şirket yapısıyla, her zaman beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet kalitesini sunarak tam müşteri memnuniyeti hedeflemektedir. 

    Teknik departmanı ve ekibi ile müşterilerinin proje, servis, bakım, montaj ve onarım ihtiyaçlarını zamanında ve kalite ilkelerine sadık kalarak gerçekleştirmektedir.

    Çalışanlarına karşı sorumlu, paylaşıma açık ve sürekli yenilikçi şirket anlayışıyla kalite sürekliliği ve hizmete odaklı projeler geliştirmektedir. 

    Murich Teknoloji sektördeki etkin tecrübesi ve bilgi birikimiyle, müşterilerinin ihtiyaç ve memnuniyetlerini en önemli sermayesi olarak görüp projelerini bu doğrultuda titizlikle yürütmektedir.


Murich Teknoloji siz değerli müşterileriyle, geleceğe doğru adımlarla yürümeye devam edecektir.

 

Vizyonumuz,

     Murich Teknoloji , sektörde kazandığı bilgi birikimi ve tecrübesi ile sektörde öncü ve söz sahibi şirket konumunda olma hedefini benimsemiştir . En çok önem verdiği nokta olan "Tam Müşteri Memnuniyeti" için yenilikçi ve ileriyi gören şirket stratejisi ile en iyi hizmeti, en uygun maliyetler ve en kısa sürede gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir.

     Stratejik ortağı olduğu markaların değerleri ile kendi şirket porfilini tamamlayan Murich Technology, en yeni teknolojik gelişmeler de dahil olmak üzere her türlü gelişimi ve değişimi takip etmeyi ve hızla tüm hizmet alanlarına aktarmayı hedeflemektedir.

    Gelişim; yenilikçi, dinamik ve profesyonel kadrosu ile kaçınılmazdır.

 

Misyonumuz,

      Murich Teknoloji olarak misyonumuz, günümüzün vazgeçilmez ihtiyacı olan "Elektronik Güvenlik Sistemleri" ve "Teknoloji Hizmetleri" konusunda, gerek kamusal gerekse özel kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler üretmek, sistemler kurmak ve "Teknolojik Yenilikler" konusunda dünyadaki en son gelişmeleri yakından takip edip, konusunda profesyonel markalar ile işbirliğine girerek tam müşteri memnuniyetini sağlamaktır. 

    Kalite ve hizmet anlayışını dürüstlük ilkesine bağlı kalarak, istenen ve gereken profesyonel güvenlik sistemleri projelerini  yer, zaman ve imkanlar ölçüsünde minimum maliyet ve maksimum verim ile sağlamayı ilke edinmiştir. 

    Murich Teknoloji bu misyon ve ilkeleri ile müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmalarını sürekli olarak sürdürmektedir.

                                           

Saygılarımızla.

Murich Teknoloji Müh. LTD. ŞTİ.

 

Not :  Murich Teknoloji, Samsung/WiseNet CCTV Elektronik Güvenlik ürünlerinin partneri, toptan satıcısı ve entegratörüdür.

samsung cctv, samsung kamera, wisenet kamera, wisenet, wisenet cctv, hanwha cctv, hanwha kamera, hanwha Türkiye,

wisenet Türkiye, wisenet kamera sistemleri, wisenet hanwha, wisenet ip kamera, wisenet kamera guvenlik, wisenet nvr,

wisenet dvr, wisenet güvenlik, hanwha nvr, hanwha dvr, hanwha wisenet, wisenet kamera nvr dvr, wisenet garanti,

wisenet servis, wisenet cctv, wisenet hanwha vision, hanwha techwin is now hanwha vision, hanwha vision, 

hanwha vision cctv, hanwha vision Türkiye, hanwha vision fiyat listesi, hanwha vision dağıtıcısı